به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، زاهد محمودی در ویژه برنامه زنگ انقلاب که در مدرسه نمونه دولتی توحید برگزار شد، ضمن تبریک دهه مبارک فجر، گفت:  وظیفه جوانان به خصوص دانش آموزان و دانشجویان در قبال انقلاب اسلامی این است که از آرمان های نظام و رهبری حفظ و حراست کنند.

وی همچنین ضمن اعلام اینکه با همراهی مردم و خون شهیدان در زمان انقلاب، این آرامش به دست ما رسیده است، افزود: مسئولان نظام و دولت بایستی تمام تلاش و کوشش خود را برای انتقال آثار، اهداف و ایده های انقلاب به جوانان و نوجوانان عصر جدید به کار بگیرند.

فرماندار اهر با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران بر ۴ اصل استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی متکی است، گفت: جمهوری اسلامی ایران متکی به آرای مردم می باشد و انقلاب و نظام نیز بر مبنای اسلام پایه گذاری شده است که بزرگترین ویژگی انقلاب به شمار می رود.

زاهد محمودی در پایان پایان ضمن دعوت از دانش آموزان و آحاد مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: یکی از بزرگترین روزهای ملی و تاریخی انقلاب اسلامی و یکی از عید بزرگ ایرانی ها، ۲۲ بهمن است که مطمعنا با حضور گسترده شهروندان و مسئولان در راهپیمایی امسال، پاسخ دندان شکن به دشمنان خواهیم داد.