به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، آیت الله جواد حاجی زاده  در آئین آغاز به کار انجمن هنر های تجسمی شهرستان اهر ضمن اعلام اینکه پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷، سرآغاز تولد دوباره اسلام در ایران بود، گفت: پشتیبانی ملت از انقلاب اسلامی و قیام بر علیه ظلم و ستم پهلوی نشانگر نجابت ملت ایران بود.

وی با اشاره به اینکه اگر کسی از ولایت دور باشد، همان‌قدر نیز در گنداب، فساد و تباهی غرق می شود، اظهار داشت: تبعیت و اطاعت از خاندان پاک رسالت و امامت مهم است و با توجه به اینکه اهل‌بیت (ع) الگویی مناسب برای ما هستند، و نباید با وجود آنان به دنبال فرهنگ غربی باشیم.

امام جمعه اهر با بیان تینکه دهه مبارک فجر فرصتی مناسب برای بازنگری مجدد دوران انقلاب اسلامی است، گفت: آنچه در دوران پیش از انقلاب در کشور حکومت می کرد، استبداد، استعمار، عدم استقلال و عدم وجود اسلام واقعی بود ولی در آن زمان استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بیشتر در زبان مردم جاری بود.

آیت الله حاجی زاده افزود: در زمان حکومت طاغوت مگر کسی میتوانست حقایق را بازگو و یا انتقاد کند ولی الآن در حکومت اسلامی وضع با آن دوران بسیار متفاوت است که اگر بخواهیم شرایط کنونی را با شرایط زندگی در حکومت طاغوت بررسی کنیم، لازم است تا به خدمات آن زمان و زمان حاضر توجه نماییم.

وی در ادامه با بیان اینکه امام خمینی (ره) شخصیتی کم نظیر در تاریخ اسلام و جمهوری اسلامی ایران بودند، گفت: قیام و انتقاد از سیاست های حکومتی پهلوی در دوران پیش از انقلاب کار آسانی نبود ولی هموطنان با رهنمود ها و پشتیبانی امام خمینی (ره) توانستند انقلاب را به ثمر برسانند

امام جمعه اهر ابراز داشت:  و پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن سال ۵۷ سرآغاز تولد دوباره اسلام در ایران بود یعنی این‌که آن زمان اسلام وجود داشت اما فردی بود مثل زمان کنونی اسلام حاکمیتی نداشتیم.

آیت الله حاجی زاده در پایان با تأکید بر این‌که آمریکایی ها و اسرائیلی هایی که دم از حقوق بشر و دمکراسی می زنند، حال از کشتار مردم بی گناه یمن حمایت می کنند، گفت: سعودی ها با حمایت های آمریکایی ها و اسرائیلی ها دست به کشتار مردم بی‌گناه یمن زده‌اند و شرایطی به وجود آورده اند که ۲۲ میلیون نفر از جمعیت کشور یمن در شرایط بحرانی قرار دارند.