به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، بیت الله عبدالهی در دیدار با اهالی روستای وجنی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید با اشاره به اینکه بیش از ۹۰ درصد اعتبارات صرف پرداخت حقوق کارمندان دولت و یارانه می شود، گفت: پس از صرف هزینه های جاری و پرداختی تنها ۱۰ درصد از بودجه دولت برای فعالیت های عمرانی می ماند که باعث می شود بسیاری از پروژه ها نیمه تمام بماند.

وی با ذکر اینکه مشارکت مردم در اجرای طرح ها تأثیر بسزایی دارد، گفت: در هر جا که مردم اراده کرده اند و پا به میدان گذاشته اند، منطقه پیشرفت کرده و توانسته بسیاری از مشکلات خود را حل نماید که دولت و مجلس نیز همواره در کنار مردم و سرمایه گذاران بوده و از آن ها حمایت می کنند.

نماینده اهر و هریس در ادامه اظهار کرد: روستای وجنی و مناطق اطراف دارای ظرفیت بالای گردشگری است که با تقویت این استعداد می‌توان از آن نیز استفاده مؤثر نمود.

عبدالهی با اشاره به برخی مشکلات مطرح‌ شده توسط شوراها و دهیار روستای وجنی، ابراز داشت: مشکل پل روستای وجنی که عبور و مرور مردم را با مشکل مواجه کرده پس از مطالعه و بررسی دقیق، به اطلاع مسئولان اداره کل و وزارت راه و شهرسازی خواهد رسید تا در کوتاه ترین زمان این مشکل نیز برطرف گردد.

وی با بیان اینکه مشکلات دیگر روستای وجنی نیز پیگیری می‌ شود، گفت: پاسگاه نیروی انتظامی و خط‌ کشی جاده این روستا نیز مورد بررسی قرار گرفته و برخی از آنان نیز انجام‌ شده و یا در دست اقدام قرار دارد.

نماینده اهر و هریس در مجلس با ذکر اینکه روستای وجنی و سایر روستاهای اطراف در زمینهٔ پرورش ماهی دارای ظرفیت‌ های خوبی هستند، ابراز داشت: بنده و فرماندار شهرستان برای رفع تمامی مشکلات و موانع تولید و اشتغال تمام سعی خود را می‌ کنیم.

بیت الله عبدالهی در پایان با اشاره به ظرفیت های مغفول مانده منطقه ورگهان، عنوان کرد: منطقه ورگهان و روستاهای اطراف دارای ظرفیت و استعدادهای فراوانی درزمینهٔ گردشگری و محصولات باغی هستند که از بستر فضای مجازی می توان در این زمینه‌ ها هم در صادرات میوه هم در زمینهٔ جذب گردشگر استفاده نمود.