به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، مراسم تودیع و معارفه اداره ورزش و جوانان شهرستان ظهر روز یکشنبه با حضور بهمن آجری، رئیس اداره توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و بازرس ویژه وزیر ورزش در اداره کل ورزش و جوانان استان و فرماندار شهرستان اهر برگزار شد که طی آن حسن الهیارپور به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر معرفی گردید.

فرماندار شهرستان اهر در این مراسم با ذکر اینکه اداره ورزش و جوانان اهمیت فراوانی دارد، اظهار کرد: بیشتر جامعه امروز ما از جوانان تشکیل‌ شده و این امر توجه به بیش‌ از پیش به این قشر را هم ازلحاظ ورز و هم مسائل دیگر ضروری تر می سازد.

زاهد محمودی با اشاره به اینکه شهرستان اهر دارای ظرفیت فراوانی در زمینهٔ ورزش است، گفت: شهرستان اهر بیش از ۳۰ هیئت ورزشی فعال دارد که در برخی رشته ها قهرمانانی در سطوح ملی و جهانی فعالیت دارند.

وی حوزه ورزش و جوانان در دولت تدبیر و امید را دارای اهمیت خواند و عنوان داشت: با توجه به اینکه جوانان آینده کشور را می سازند و سلامتی آنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، دولت توجه ویژه‌ ای به امر ورزش و جوانان دارد و خواهد داشت.

فرماندار اهر با تأکید بر انسجام بخشی به هیئت های ورزشی، گفت: باید از افراد متخصص در رشته های ورزشی در رأس هیئت ها استفاده کنیم نباید به دلیل اینکه یک نفر صرفاً در اداره‌ای کارمند است او را به مسئولیت یک هیئت ورزشی گمارد بلکه این امر باید تخصصی بوده و در آن صاحب‌عنوان و نظر باشد.

محمودی در پایان ضمن تشکر از زحمات جلیل علیجانپور، رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر برای حسن الهیارپور رئیس جدید آرزوی موفقیت کرد.

رئیس اداره توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم ضمن تشکر از فرماندار شهرستان اهر، اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان در هر شهرستان به حمایت دیگر ادارات، نهادها و به ویژه فرمانداری نیاز دارد تا بتواند به اهداف خود دست یابد.

بهمن آجری با اشاره به عملکرد خوب جلیل علیجانپور، رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر در مدت تصدی این مسئولیت از وی تشکر کرد و گفت: وی در طول تصدی مسئولیت اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر ضمن آشنایی با ورزشکاران و مسئولان، عملکرد خوبی داشتند که از وی تقدیر و تشکر می کنیم.

وی تصریح کرد: تمامی کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان بر اساس شایستگی و تخصص انتخاب و در پست های مدیریتی گمارده می شوند تا بتوانند در خدمت جوانان این کشور به خوبی انجام وظیفه نمایند.

رئیس اداره توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای حسن الهیارپور، رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر، عنوان داشت: وی فردی فعال، با انگیزه و از ورزشکاران شناخته شده استان می باشد و در پست های مدیریتی سایر شهرستان‌ ها نیز فعالیت داشته که می تواند برای ورزش شهرستان اهر نیز مفید واقع شود.