به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، حجت الاسلام سید محمود علوی در نشست شورای اداری آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه  بایستی با وحدت و همدلی در پیشبرد اهداف نظام انقلاب اسلامی ایران ایفای نقش کنیم، گفت: ما توانایی تبدیل تهدیدها به فرصت را داریم که به لطف خدا از تحریم ها و فشارهای دشمنان عبور خواهیم کرد و توسعه بعد از پشت سر گذاشتن سختی ها حاصل خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم ما شرایط سخت جنگ تحمیلی را تحمل کرده اند و شرایط سخت اقتصادی کنونی را هم تحمل می کنند، خاطرنشان کرد: مردم در صورت مشاهده یکدلی و همدلی مسئولان با قدرت در برابر مشکلات ایستادگی می کنند.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه رهبر انقلاب اسلامی با درایت و صلابت کشتی انقلاب را از امواج خروشان و سهمگین عبور می دهند، گفت: باید با پیدا کردن راهکارهای هوشمندانه و با تحمل سختی ها، اراده خود را به دشمنان تحمیل کنیم.

حجت الاسلام علوی با بیان اینکه دشمنان ایران به ویژه آمریکا و ترامپ با تهدیدهای خود کاری از پیش نخواهند برد، اظهار داشت: در صورت بروز هر مشکلی مردم همیشه در صحنه ما وارد عرصه عمل شده و با دشمنان مقابله خواهند کرد.

وی نتیجه همکاری میان مسئولان استان آذربایجان شرقی را امنیت بالای استان دانست و افزود: وحدت مایه قدرت می شود و اگر بخواهیم از گردنه ها با موفقیت عبور کنیم، لازمه آن با هم بودن است و در صورتی می توانیم راهکارهای عبور از بحران را اثرگذار کنیم که وحدت داشته باشیم.

وزیر اطلاعات با اشاره به نعمت امنیت، گفت: مردم ایران با مشاهده ناامنی های منطقه، قدر امنیت حاکم بر کشور را که ثمره تلاش نیروهای نظامی و امنیتی است به خوبی درک می کنند.

حجت الاسلام سید محمود علوی امنیت را زیرساخت همه عرصه ها دانست و گفت: پیش نیاز فعالیت های فرهنگی، علمی، رسانه و سرمایه گذاری امنیت است.

وی در پایان تاکید کرد: امنیت باید در چارچوب قانون و شرع و با به کارگیری راهکارهای عالمانه برقرار شود و همگان حتی مدیران امنیتی باید بر مدار اخلاق با مردم رفتار کنند تا به نتیجه مطلوب دست یابیم.

گفتنی است در پایان نشست شورای اداری آذربایجان شرقی، مدیران کل پیشین و جدید اطلاعات استان تکریم و معارفه شدند.