به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، آیت الله جواد حاجی زاده در دیدار با مادران مکرم شهدا به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر با بیان اینکه والدین معظم شهدا، پدران و مادران معنوی همه مردم ایران هستند، گفت: شهدا انقلاب اسلامی ایران، جایگاه و منزلت والای خود را مدیون والدین عفیف و باتقوای خود هستند.

وی بابیان اینکه پدران و مادران شهدا شایسته ترین فرزندان را تربیت و در راه دفاع از اسلام و انقلاب فدا کرده اند، اظهار داشت: شهدا انقلاب اسلامی ایران، جایگاه و منزلت والای خود را مدیون والدین عفیف و باتقوای خود هستند.

امام‌ جمعه اهر روحیه، صبر و استقامت والدین شهدا را مثال‌ زدنی و قابل‌تحسین خواند و خاطرنشان کرد: دیدار و تکریم از این عزیزان یک وظیفه و رسالت برای مردم و مسئولین است.

گفتنی است، سه شنبه، ۷ اسفندماه سال ۱۳۹۷ امام‌ جمعه شهرستان اهر به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) با تعدادی از خانواده های معزز شهدا ملاقات و با آنان گفتگو کرد.

در این دیدارها که فرماندار و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر نیز حضور داشتند، از مقام آسمانی مادر مکرم شهیدان «محمود پورفتحی» و «صفقلی رضایی» با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.