به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، زاهد محمودی در گفتگو با خبرنگاران ضمن اعلام اینکه ۳۰ تن گوشت قرمز منجمد وارداتی طی روز های گذشته در شهرستان اهر توزیع شده است، گفت: : ۳۰ تن گوشت قرمز منجمد از طریق ۵ فروشگاه معتبر در اختیار شهروندان قرار گرفته که با توجه به اینکه این مقدار پاسخگوی نیاز مردم منطقه نبوده، انتظار داریم مسئولان دست اندرکار با افزایش سهمیه شهرستان زمینه را برای توزیع بیشتر این مایحتاج ضروری مردم انجام دهند.

وی در خصوص توزیع برنج وارداتی در این شهرستان نیز گفت: در خصوص برنج وارداتی در شهرستان اهر هیچ محدودیت و کمبودی وجود ندارد و به اندازه کافی و لازم به بازار مصرف از طریق فروشگاه‌ های مختلف و با نظارت اکیپ بازرسی و نظارت در سطح شهر توزیع می‌ شود.

فرماندار شهرستان اره در ادامه اظهار داشت: برای تأمین شیرینی عید و در راستای نظارت بر قیمت‌ ها با هماهنگی انجام شده به زودی ۸۰ تن شکر با قیمت تجاری با اخذ مجوزهای لازم خریداری شده که بیش از ۴۰ تن در اختیار قنادان شهرستان قرار می‌ گیرد و مابقی نیز در راستای تنظیم بازار از طریق شبکه‌ های توزیع در اختیار مردم قرار می‌ گیرد.

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان اهر همچنین از پیگیری‌ های لازم برای تأمین کود شیمیایی باغداران و کشاورزان خبر داد و افزود: با تمهیدات لازم کود شیمیایی به مقدار لازم تأمین و بزودی در اختیار کشاورزان و باغداران عزیز قرار می گیرد.

محمودی در پایان گفت: با پیگیری‌ ها و تمهیدات انجام شده در تأمین آرد مورد نیاز نانوایان و هم در عرضه نان هیچ مشکلی در شهرستان نداریم و به نانوایان بدون مجوز نیز مهلت لازم داده شده تا نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند تا مشکلی  برای این افراد نیز پیش نیاید.