به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، طی حکمی از سوی یوسف بهتری، رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، استاد حسین عزتی به عنوان دبیر شورای عالی فنی این فدراسیون منصوب و مشغول به کار شد.

در حکم نامبرده آمده است: «نظر به تعهد، تجارب و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ، به عنوان دبیر شورای عالی فنی فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی منصوب می‌گردید. ضروری است با سرلوحه قرار دادن راهبرد تفکر و تلاش در انجام امور محوله با سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه تمام امکانات به همراه برنامه ریزی اصولی و هدفمند نسبت به انجام امور محوله کوشا باشید.»

عزتی یکی از اساتید با سابقه ورزش‌ های رزمی کشورمان است که علاوه بر پایه گذاری رشته اصیل ایرانی “آذران رزم”، ریاست آرنیس ایران، خاورمیانه و شرق اروپا را نیز بر عهده دارد.

وی همچنین با عضویت در هیئت اجرایی فدراسیون جهانی آرنیس، به عنوان یک ایرانی تاثیرگذار در تصمیمات این تشکیلات در سطوح بین المللی، قاره ای و جهانی نقش دارد.

“آرنیس” به عنوان ورزش اول کشور فیلیپین، یکی از رشته های معتبر رزمی است که با قدمتی چند صد ساله، در نهادهای معتبر بین المللی همچون شورای المپیک آسیا عضویت دارد.