به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفت‌وگویی ضمن تایید این خبر، اظهار کرد: فعلا اطلاعات دقیقی از جزییات حادثه و علت آن در دسترس نیست، اما در همین حد می‌دانیم که دکتر اعتمادی، پزشک عمومی در ایلخچی به ضرب گلوله دچار جراحت شده و جان باخته است.

روزبه رجایی ادامه داد: متاسفانه این پزشک در مسیر انتقال به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز دچار ایست قلبی شده و با وجود اقدامات احیای قلبی جان خود را از دست داد.

بابک رضی منش، فرماندار شهرستان اسکو نیز از دستگیر شدن قاتل پزشک عمومی در شهر ایلخچی این شهرستان خبر داد و گفت: این حادثه ساعت ۹.۵۵ شب گذشته به پلیس اطلاع داده شده است، نیروهای پلیس ساعت ۱۰:۰۵ در محل حاضر بودند.

وی اضافه کرد: ضارب به ظاهر درخواست متادون از پزشک داشته است که با توجه به فرایند خاص آن، از دادن متادون به این فرد خودداری شده و ضارب که اعتیاد هم داشته است، با کلت کمری، دو گلوله شلیک می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: دکتر محمد اعتمادی سال‌های متمادی در شهر ایلخچی مشغول به کار بود، این حادثه در مرکز ترک اعتیاد و درمانگاه شبانه روزی امیرالمونین ایلخچی روی داده است.

رضی‌منش خاطرنشان کرد:حادثه بلافاصله در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت و ضارب طی دو ساعت و راس ساعت ۱۱:۵۵ دستگیر شده در اختیار نیروی انتظامی و بازپرس دستگاه قضایی قرار گرفت، تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد و پرونده در حال طی کردن فرایندهای قضایی و قانونی است.

منبع: ایسنا