اجتماعی » اخبار شهرستان » اخبار ویژه
کد خبر : 15655
دوشنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹

جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم اهر با موضوع ارائه راهکار برای رفع مشکلات پارک خودرو و پارکینگ برگزار شد

جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان اهر با موضوع ارائه راهکار های مؤثر برای رفع و حل مشکلات پارک خودروها و پارکینگ های شهر در دادگستری این شهرستان برگزار شد.

جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم اهر با موضوع ارائه راهکار برای رفع مشکلات پارک خودرو و پارکینگ برگزار شد

به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، رئیس دادگستری شهرستان اهر در این جلسه با اشاره به اینکه پارکینگ های موجود در شهر، جوابگوی تعداد زیاد اتومبیل ها نیست، گفت: متأسفانه به دلیل کمبود فضا و توجه نکردن کافی مدیریت شهری به ایجاد پارکینگ های عمومی، محلی برای پارک خودروها در خیابان های مرکز شهر یافت نمی شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد علی نظری در ادامه ضمن گلایه از ادارات و ارگان های مربوطه، عنوان کرد: مسئله کمبود فضا در خیابان ها و مراکز پرتردد شهر باید در جلسه ای تخصصی با حضور شهرداری، فرمانداری و نیروی انتظامی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و مشکل به حداقل برسد.

نظری با اشاره به اینکه در ماه های پایانی سال قرار داریم و معضل ترافیک در ایام نزدیک به پایان سال تشدید خواهد شد، ادامه داد: متأسفانه در برخی موارد مشاهده می شود که تعدادی از کسبه حاضر در خیابان های مرکز شهر، ضمن سد معبر، اتومبیل خود را نیز در روبروی مغازه های خود پارک می کنند که این امر موجب ایجاد زحمت برای شهروندان و ترافیک می شود.

وی در پایان گفت: از شهردار جدید و شورای اسلامی شهر انتظار داریم فکری به حال ترافیک و مدیریت پارک خودروها بکنند تا تردد شهروندان عزیز تسهیل شده و شاهد ترافیک و راه بندان های بی مورد نباشیم.