به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، در سومین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبین انتخابات میاندوره‌ ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اهر و هریس، ۳ نفر با مراجعه به ستاد انتخابات شهرستان اهر و ۱ نفر نیز با مراجعه به وزارت کشور ثبت نام کردند که با احتساب ثبت نام های روز های گذشته، تعداد کل داوطلبین یه ۱۳ نفر رسید.

علی اصغری، علی عبدالهی، بشیر مطلبی و شهریار ممی خانی نفراتی بودند که امروز (۱۰ اسفند ۱۳۹۵) ثبت نام خود را برای کاندیداتوری انتخابات میاندوره‌ ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اهر و هریس تکمیل کردند.

بر اساس گزارش های قبلی، در روز های گذشته نیز محمد روحی حاجی خواجه لو، جلال شادمان، بیت اله عبدالهی، صولت عطالو، امیررضا غنی زاده حاجی خواجه لو، احمد محرم زاده، ایرج میرزایی، حمید نام آوران و صولت همت جو جوبند برای کاندیداتوری انتخابات میاندوره‌ ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اهر و هریس ثبت نام کرده بودند.

ثبت‌ نام انتخابات میان‌ دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از صبح دیروز (یک شنبه) در حوزه انتخابیه اهر و هریس آغاز شده است و تا پایان روز اداری چهاردهم اسفند ادامه می‌ یابد.

انتخابات میان‌ دوره‌ ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه هر و هریس همزمان با انتخابات ریاست‌ جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برگزار می‌ شود.

بر اساس اعلام سید محمد عابدی، فرماندار شهرستان اهر، برای برگزاری انتخابات میان‌ دوره‌ ای مجلس دهم، ۱۴۵ صندوق اخذ رأی شهری و روستایی پیش‌ بینی‌ شده که ۸۳ صندوق سیار و ۶۲ صندوق ثابت خواهد بود و همچنین یش از ۳ هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی، بازرسی و نظارتی در انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان‌ دوره‌ ای مجلس دهم در سال ۱۳۹۶ همکاری خواهند کرد.