به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، رسول خدابخش در گفت‌وگویی، گفت: در وضعیت کنونی، دغدغه مردم افزایش بی رویه قیمت‌ها و کمیابی کالا است که در این خصوص نظارت مستمر بر بازار و کنترل قیمت‌ها ضروری است.

وی خواستار توزیع اقلام و کالاهای اساسی مردم به صورت محله محور شد و افزود: کالاهای مورد نیاز و ضروری مردم نباید در یک مکان خاص توزیع شود بلکه باید تمام اقلام و کالاهای ضروری به صورت عادلانه در روستاها و شهرهای توزیع شود و در این خصوص هیچ گونه کم کاری قابل قبول است.

وی افزود: باید نظارت بر فروش گوشت قرمز در این شهرستان نیز تشدید یابد و جلوی هرگونه افزایش قیمت در این خصوص از طرف قصابی‌ها قابل قبول نیست و اداره صمت نیز موظف است تا آنالیز قیمت‌ها برای گوشت را ارائه دهد.

خدابخش از نظارت بر روند توزیع لاستیک از سوی نمایندگی فروش و توزیع لاستیک نیز خبر داد و افزود: فروش و توزیع لاستیک در این شهرستان با نظارت ساماندهی در توزیع لاستیک بوده و انتظار داریم حتی یک حلقه لاستیک نیز حیف و میل نشود.

وی در ادامه از پلمپ شش واحد نانوایی که مرتکب تخلف صنفی شده بوده‌اند نیز خبر داد و گفت: برای مقابله با کم فروشی و گران فروشی از سوی نانوایی‌ها به صورت مداوم نانوایی‌های این شهرستان رصد و بازرسی خواهند شد و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

وی افزود: مردم باید عملکرد و نظارت ستاد تنظیم بازار را لمس کنند و اعضای این ستاد نیز برای پیگیری مطالبات مردم در کف بازار باشند.