به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، بدر شکوهی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری ایام الله دهه مبارک فجر افزود: استفاده از فضای مجازی، از اولویت‌های محوری برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در استان است و باید از این فضا برای تبیین دستاوردهای نظام در حوزه‌های مختلف استفاده کرد.

وی بر معرفی شهدای انقلاب در فضای مجازی و تبیین بیانیه گام دوم با استفاده از ظرفیت فضای مجازی تاکید کرد.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به تقارن سالروز ولادت حضرت زهرا(س) گفت: این تقارن، اتفاق مبارکی است که باید از آن به منظور تبیین نقش بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کرد.
وی اظهار کرد: امروز جامعه ما به تزریق امید نیاز دارد و بزرگترین ایرادی که می‌تواند حرکات را دچار وقفه کند ناامیدی است، در نتیجه رویکرد برنامه‌های دهه فجر باید امیدآفرین باشد.
شکوهی خاطرنشان کرد: رویکرد برنامه های دهه فجر امسال به اقتضای نیاز امروز جامعه و همچنین هجمه بدخواهان و معاندین انقلاب و نظام باید در جهت اعتمادآفرینی، امید آفرینی، وحدت و انسجام در جامعه و تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین مردم باشد.
وی تاکید کرد:  باید خدمات، برکات و ثمرات انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی باید به مردم به ویژه نسل جوان به شکل هنرمندانه، تبلیغی و ترویجی ارایه شود.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به سخنرانی فرمانداران پیش از خطبه های نماز، گفت: باید خدمات و اقدامات صورت گرفته به مردم به درستی بیان شود که این می تواند موجب تقویت انقلاب و نظام و اعتماد مردم به این نظام شود.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در شرایط کرونایی، نمی توانیم برنامه های تجمعی و تکثری داشته باشیم بنابراین بهتر است دستگاه های مربوطه، فضاسازی محیطی با رویکرد شادابی و نشاط ایجاد کنند.