به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، الیاس ممی‌پور از واکسیناسیون خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای دارای مجوز شهرستان اهر خبر داد و گفت: واکسیناسیون خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای شهرستان اهر که طی لیستی به شبکه بهداشت و درمان اعلام شده از ۱۲ مردادماه آغاز شده است.

وی افزود: خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای شهرستان اهر جزو گروه‌های درگیر با ویروس کرونا بودند که از زمان شیوع این ویروس پای‌کار بوده‌اند و حتی در اماکن آلوده به ویروس کرونا برای آگاهی‌بخشی به مردم حضور می‌یابند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهر تصریح کرد: برخی از خبرنگاران اهری برای اطلاع‌رسانی وضعیت کرونایی که مجبور به حضور در محل‌های مختلف بودند نیز دچار این بیماری شدند اما در عین حال دست از تلاش برنداشتند.

ممی‌پور با قدردانی از همکاری شبکه بهداشت و درمان اهر در واکسیناسیون خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای شهرستان اهر ابراز داشت: خوشبختانه اقدامات شبکه بهداشت و درمان اهر در واکسیناسیون جمعیت هدف نسبت به سایر شهرستان‌ها قابل ستایش است و این شهرستان در حوزه واکسیناسیون توانسته با تلاش‌های کادر درمان به جایگاه نخست استانی دست یابد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: واکسیناسیون خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای در آستانه ۱۷ مردادماه روز خبرنگار با هماهنگی بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شبکه بهداشت انجام گرفت و ۲۴ تَن از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای اهر واکسینه شدند.