به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، محمد کلامی با اعلام برگزاری پویش ملی شور عاطفه‌ها، گفت: این پویش به منظور تامین ملزومات تحصیلی دانش آموزان نیازمند تحت حمایت آغاز شده همزمان با سراسر کشور از ۲۰ شهریور ماه در سطح استان آغاز شده و تا ۱۱ مهر ادامه دارد.

وی هدف از برگزاری شور عاطفه‌ها را تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند عنوان کرد و افزود: با توجه به شیوع کرونا و تغییرات نظام آموزشی، تهیه تجهیزات آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان و اعطای کمک‌هزینه تحصیلی نیازمندان در دستور کار کمیته امداد امام(ره) است.

وی خاطرنشان کرد: به منظور رعایت شیوه نامه های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا، پایگاه‌های کمیته امداد در سطح استان مستقر نخواهد شد و کمک‌های مردمی از طریق روش‌های غیرحضوری انجام می‌شود.
وی به شیوه پرداخت کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها اشاره کرد و گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۱۵۱۲۷ و یا شماره‌گیری کد دستوری #۸۸۷۷* کمک‌های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند برسانند.

کلامی خاطر نشان کرد: همچنین دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان نیز آماده دریافت کمک‌های خیران و مردم نیک‌اندیش است.
وی اضافه کرد: پویش شور عاطفه‌ها با شعار «با هم مشق محبت بنویسیم» تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد.