به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، احمد محرم زاده در دیدار با وزیر ورزش و جوانان گفت: عملیات اجرایی استادیوم ۵۰۰۰ نفری از سال ۹۱ شروع شده ولی متأسفانه به دلیل وجود معارض در محل احداث پروژه و نیزارها  عملاً ادامه اجرای این پروژه را با مشکل مواجه کرده است.

وی گفت: پروژه استادیوم ۵ هزار نفری یکی از مهم‌ترین پروژه‌ها و مطالبات مردم منطقه است، البته برای جابه‌جایی این پروژه به محل جدید که مشکلات محل قبلی در این محل وجود ندارد و از هر لحاظ برای شروع و عملیاتی شدن استادیوم ورزشی اهر آماده است و حتی اعتباری نیز در این خصوص وجود دارد. برای شروع پروژه به دستور اکید جنابعالی نیازمند است. هرچند تابه‌حال وعده‌های وزرای دولت در این زمینه محقق نشده است.

محرم زاده ابراز داشت: با توجه به این‌که شهرستان اهر در سبک‌های مختلف رزمی فعالیت داشته و قهرمانان زیادی در سال‌های اخیر به اردوهای تیم ملی راه‌یافته‌اند و از طرفی پروژه ملی خانه رزمی اهر که نزدیک به ۸ سال می‌شود که با وجود اجرای فونداسیون بلاتکلیف رها شده است لذا آغاز عملیات احداث این پروژه از اهمیت بسزایی برای جامعه ورزشی شهرستان اهر برخوردار است.

وی گفت: انتظار داریم وزارت ورزش و جوانان دولت مردمی نسبت به اجرایی شدن این پروژه‌ها که جزو مطالبات جامعه ورزشی است توجه ویژه‌ای داشته باشد.

نماینده اهر و هریس همچنین افزود: شهرستان هریس و شهرهای تابعه از کمترین امکانات ورزشی برخوردار است و به عبارتی در حوزه زیرساخت‌ها و تجهیزات ورزشی جزو شهرستان‌های محروم آذربایجان‌شرقی محسوب می‌شود. در شهرستان هریس حتی داشتن یک زمین چمن طبیعی یا مصنوعی به آرزوی دیرینه جوانان هریسی تبدیل شده است.

محرم زاده ادامه داد: شهر آرباطان با وجود استعدادهای زیاد ورزشی از امکانات ناچیزی بهره‌مند است، از این‌رو درخواست ما این است که برای جوانان و ورزشکاران این شهرستان با ایجاد اماکن ورزشی خدمتی ماندگار از دولت مردمی به یادگار بگذارید.

وی در پایان خطاب به وزیر ورزش گفت: آقای وزیر از شما برای سفر به شهرستان‌های اهر و هریس دعوت می‌کنم و انتظار دارم تا با سفر به منطقه ارسباران؛ محرومیت‌هایی که گفتیم را از نزدیک مشاهده کنید. هرچند انتظارات مردم ما در حدی نیست که وزرای دولت مردمی نتوانند از تحقق آن برآیند.