به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، احمد محرم زاده نماینده مردم اهر و هریس گفت: باتوجه به اینکه منطقه دوشتور و ورگهان قطب تولید محصولات باغی و کشاورزی در شهرستان اهر می باشد و به منظور اینکه کشاورزان و باغداران این منطقه بتوانند محصولات تولیدی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به بازار‌های عرضه و سردخانه‌ها برسانند این پروژه به طول ۸ کیلومتر آسفالت ریزی می‌شود تا با اتصال به استان اردبیل از مسیر مشیکن شهر تردد اهالی این منطقه با سهولت انجام گیرد.

وی افزود: انتظار می‌رود تا در سریع‌ترین زمان ممکن و قبل از اتمام فصل کاری تمامی این مسیر‌ها توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بهسازی و آسفالت ریزی شود.

علیزاده مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نیز در این بازدید گفت: به برکت سفر دکتر ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران به استان آذربایجان شرقی در راستای محرومیت زدایی و خدمت به مردم مبلغ ۶۰۰ میلیارد تومان برای بهسازی و آسفالت ریزی راه‌های روستایی استان اعتبار لحاظ گردیده که برحسب شاخص‌های هر منطقه و درصد برخورداری و بنا به اولویت هزینه خواهد شد.

علیزاده گفت: برای بهسازی و آسفالت ریزی را‌ه های ارتباطی شهرستان اهر نیز ۱۲۰ میلیارد تومان قرار بسته شده که باتوجه به اولویت مسیر‌ها در اسرع وقت عملیات بهسازی و آسفالت ریزی صورت خواهد گرفت.