به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، احمد محرم زاده نماینده مردم شهرستان‌های اهر و هریس در مجلس در این مراسم، از شهدا به‌عنوان مظهر عزت و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یاد کرد.

وی اظهار کرد: در لحظه‌لحظه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی، شهدا را ناظر بر اعمال و رفتارمان مشاهده می‌کنیم و از خداوند منان مسئلت داریم توفیق ادامه دادن راه پرفروغ آن‌ها را نصیب ما بگرداند.

نماینده مردم شهرستان‌های اهر و هریس در مجلس با بیان اینکه شهدا برای حفظ اسلام و تمامیت ارضی کشور جان خویش را فدا کردند، گفت: زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا حداقل کار ممکن در برابر ایثار و فداکاری وصف‌ناشدنی این عزیزان است.

در این مراسم که «مصطفی معصوم زاده» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر و شماری از مسئولان محلی نیز حضور داشتند، با اهدای لوح سپاس از خانواده شهیده «فریبا اسمعیلی» تجلیل شد.

فریبا اسمعیلی، متولد ۱۳۶۳ اهر و سوپروایزر بخش اورژانس بیمارستان باقرالعلوم این شهر بود که چهاردهم بهمن سال ۱۳۹۹ پس از تحمل عوارض ابتلا به بیماری کرونا و در حالی که ۱۲ سال سابقه خدمت در این بیمارستان را داشت، در راه دفاع از سلامت مردم به درجه رفیع شهادت نائل شد.