اجتماعی » اخبار شهرستان » حوادث
کد خبر : 20821
دوشنبه - 3 اردیبهشت 1397 - 01:18
فرمانده انتظامی شهرستان اهر:

کشف ۸۰۰ گرم تریاک و ۴۷۸۰۰ نخ سیگار قاچاق در اهر طی عملیات مختلف

فرمانده انتظامی شهرستان اهر گفت: طی اقدامات فنی و پلیسی در دو عملیات مختلف توسط ماموران انتظامی اهر، ۴۷ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال و ۸۰۰ گرم تریاک کشف کشف و ضبط شد.

کشف ۸۰۰ گرم تریاک و ۴۷۸۰۰ نخ سیگار قاچاق در اهر طی عملیات مختلف

به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، سرهنگ یونس منفرد در گفتگو با خبرنگاران در خصوص کشف مقادیری جنس قاچاق شهرستان اهر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و فروش سیگار قاچاق توسط افرادی در اهر، پیگیری موضوع را در دست کار ماموران قرار دادیم و با اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی متهمان را شناسایی و با هماهنگی های قضایی در بازرسی از محل، تعداد ۴۷ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق در مارک های مختلف، کشف شد.

وی با اعلام اینکه بر اساس نظر کارشناسان، کالاهای مکشوفه ۱۰۰ میلیون ریال ارزش دارد، افزود: در این عملیات دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی، به دستگاه قضایی معرفی شدند.

فرماندهی انتظامی اهر همچنین در ادامه اظهارات خود از کشف ۸۰۰ گرم مواد مخدر نیز خبر داد و تصریح کرد: ماموران کلانتری ۱۱ اهر با انجام یک سری تحقیقات فنی و پلیسی موفق به شناسایی متهمی شدند که اخباری از توزیع و فروش مواد مخدر توسط وی بدست آمده بود.

سرهنگ منفرد در پایان گفت: با هماهنگی قضایی، پلیس وارد عملیات شد و پس از کشف ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک، متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به دستگاه قضایی معرفی گردید.