اخبار استان آذربایجان شرقی » اقتصادی
کد خبر : 48974
چهارشنبه - ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:

طرح مدیریت هوشمند توزیع گوشت مرغ در آذربایجان ‌شرقی اجرا می‌شود

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی از اجرای طرح مدیریت هوشمند توزیع گوشت مرغ در استان با مشارکت شرکت پست خبر داد.

طرح مدیریت هوشمند توزیع گوشت مرغ در آذربایجان ‌شرقی اجرا می‌شود

به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، یوسف پایدار در گفت و گویی با بیان اینکه جلسات متعدد هماهنگی و توجیهی با سازمان جهادکشاورزی، دامپزشکی و مدیران کشتارگاه ­ها و اتحادیه ­های مربوطه در این خصوص برگزار شده است، اظهار کرد: زیرساخت های سیستمی اجرای این طرح در کشتارگاه های استان و همچنین شبکه حمل و نقل توزیع گوشت مرغ از تیر ماه ایجاد شده است.
وی ادامه داد: به منظور رصد فرایند توزیع گوشت مرغ آماده طبخ و میزان خروجی کالای مذکور از کشتارگاه ­های استان از ۱۱ تیر ماه هرگونه توزیع فقط با صدور فاکتور فروش حاوی بارکد رهگیری اداره پست امکان پذیر است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از انجام بازرسی های مشترک متعدد با کارشناسان شرکت پست جهت هماهنگی برای راه اندازی طرح در سطح استان خبر داد و گفت: در جلسه نظارت بر فرایند عرضه مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی، چگونگی اقدام و مقابله با تخلفات،  طرح یاد شده تشریح و زمان و فرایند اجرای طرح به تمامی کشتارگاه های استان ابلاغ شد.
پایدار خاطرنشان کرد: در مجموع از زمان آغاز طرح توزیع گوشت مرغ در بستر اداره پست، یک هزار و ۸۷۸ تن مرغ کشتار و ۹۱۷ تن مرغ آماده طبخ توزیع شده است.

منبع: ایرنا