اجتماعی » اخبار شهرستان » اخبار ویژه
کد خبر : 51948
دوشنبه - 5 مهر 1400 - 11:18
فرمانده انتظامی اهر خبر داد:

دستگیری قاتل فراری در اهر/ خودنمایی اراذل و اوباش شناسنامه‌ دار از تیراندازی در شله‌ بران تا سرقت خودرو در کلیبر

فرمانده انتظامی شهرستان اهر از دستگیری یکی از قاتلان فراری خبر داد و گفت: اراذل و اوباش شناسنامه‌دار که پس از تیراندازی با سلاح گرم متواری شده در هشتگرد استان البرز شناسایی و دستگیر شد‌.

دستگیری قاتل فراری در اهر/ خودنمایی اراذل و اوباش شناسنامه‌ دار از تیراندازی در شله‌ بران تا سرقت خودرو در کلیبر

به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، سرهنگ قدرت آقاپور از دستگیری قاتل متواری در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای درگیری ۲ شهروند اهری که در جریان پارک خودرو در خیابان آزادگان که مورخه ۱۸ شهریورماه اتفاق افتاده بود؛ منجر به مصدومیت یکی از طرفین شد و در نهایت پس از چهار روز تحمل کُما در ۲۲ شهریورماه منجر به فوت شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر ادامه داد: قاتل پس از درگیری از صحنه جرم متواری شده و پس از اقدامات پلیسی و اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی اهر؛ در نهایت قاتل فراری (۳ مهرماه) به دام پلیس افتاد و جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی تحویل داده شد.

وی همچنین از شناسایی و دستگیری یکی از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار خبر داد و تصریح کرد: یکی از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار که در منطقه شله‌بران با سلاح گرم اقدام به قطع پای یکی از شهروندان اهری کرده بود، طی کار اطلاعاتی پلیس امنیت و اطلاعات فرماندهی انتظامی شهرستان اهر، این فرد در هشتگرد استان البرز توسط پلیس امنیت و اطلاعات اهر شناسایی و دستگیر و به اهر بازگردانده شد که لازم می‌دانم از تلاش همکاران پلیس امنیت و اطلاعات برای انجام عملیات چند روزه برای شناسایی و دستگیری این متهم فراری قدردانی کنم.

آقاپور با تأکید بر این‌که فضا برای اراذل و اوباش شناسنامه‌دار شهرستان اهر تنگ‌تر می‌شود، گفت: متأسفانه یکی از اراذل و اوباش اهر در شهرستان کلیبر اقدام به سرقت خودرو کرده بود که با شگردهای پلیسی توسط فرماندهی انتظامی شهرستان کلیبر دستگیر و روانه زندان اهر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر در پایان از همکاری شهروندان اهری در راستای تأمین امنیت عمومی و برخورد با مخلان نظم قدردانی کرده و یادآور شد: فرماندهی انتظامی شهرستان اهر آماده دریافت گزارشات مردمی از هرگونه موارد مشکوک، اخلال در نظم و امنیت عمومی، سرقت، درگیری و … است، شهروندان اهری می‌توانند در صورت مشاهده موارد فوق‌الذکر مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.