به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، آیت‎ الله سید ابراهیم رئیسی در پیامی درگذشت خبرنگاران خبرگزاری ایسنا و ایرنا در پی واژگون شدن اتوبوس حامل خبرنگاران در ارومیه را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است:
«انا لله و انا الیه راجعون
سانحه تلخ واژگونی اتوبوس اعزامی جمعی از خبرنگاران حوزه محیط زیست به آذربایجان غربی که منجر به فوت ۲ تن از خبرنگاران عزیز شد، مایه تأسف و تاثر اینجانب گردید.
این سانحه ناگوار را به خانواده‌های محترم ایشان، جامعه مطبوعاتی کشور و تمامی فعالین صیانت از محیط زیست تسلیت گفته و برای مصدومان این سانحه از خداوند متعال شفای عاجل مسئلت دارم.
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی نیز موظف است به منظور رسیدگی «سریع و دقیق» به پرونده قضایی تشکیل شده در این زمینه، «نظارت» لازم را به عمل آورد.»
آیت‌الله رئیسی همچنین در پیام دیگری جانباختن ۵ تن از سربازان که در راه اعزام به محل خدمت خود در حادثه واژگونی اتوبوس در محور زاهدان به آباده دار فانی را وداع گفتند را تسلیت گفت.
متن پیام رئیس قوه قضائیه به شرح زیر است:
«انا لله و انا الیه راجعون
سانحه تلخ رانندگی برای اتوبوس حامل سربازان عزیز میهن، که عازم دوره آموزشی بوده و موجب فوت و مصدومیت تعدادی از این عزیزان شد، موجب تاثر و تألم اینجانب گردید. این ضایعه را به خانواده‌های داغدیده ایشان و ملت ایران تسلیت می گویم.
رئیس کل دادگستری استان یزد موظف است ضمن بررسی علل این سانحه، در خصوص نحوه رسیدگی به پرونده قضایی مربوطه، «پیگیری و نظارت» لازم را به عمل آورد.»

منبع: مهر