به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، علیار راستگو در حاشیه سفر به شهرستان اهر ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اعلام اینکه بیش ۵۰ درصد جمعیت کشور را جوانان تشکیل می دهند و لازم است دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای قشر جوان تبین کنیم، گفت: مسئولان وظیفه دارند تا همواره پیام انقلاب اسلامی را به مردم به ویژه نسل‌ های جوان جامعه برسانند و در کنار آنها بوده و دهه فجر را با همدیگر جشن بگیرند.

وی اظهار داشت: دولت در این طول چهل‌ سال گذشته همواره سعی داشته تا خدمتگزار مردم باشد و پروژه هایی که در طول دهه فجر مورد بهره برداری قرار می گیرد کمترین کاری است که می توان برای مردم صورت گرفته است.

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی افتتاح پروژه های زیرساختی گردشگری در شهرستان اهر را زمینه‌ سازی برای رونق صنعت گردشگری این منطقه دانست و گفت: بهره‌ برداری از ۵ طرح بوم‌ گردی در روستای مصطفی‌ چایی شهرستان اهر می‌ تواند در رشد و شکوفایی و جذب گردشگران نقش موثری داشته باشد.

راستگو از افتتاح ۲۰۰۰ پروژه عمرانی، خدماتی و زیربنایی همزمان با دهه فجر در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: در طول دهه فجر ۲ هزار پروژه عمرانی، خدماتی و زیربنایی در استان مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرد و تاکنون بخشی از آن افتتاح و مابقی تا پایان دهه فجر در شهرستان‌ ها افتتاح می‌ شود.

وی در پایان بر لزوم حضور مسئولان در جمع مردم و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید و خاطرنشان کرد: در برخی از مراسمات مسئولان کشوری و در اکثر برنامه‌ های دهه فجر مسئولان استانی حضور می‌ یابند و این حضورها همواره باید توام با تبیین و تشریح دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی باشد.