شهروند خبرنگار پایگاه اینترنتی اهر خبر (اهر نیوز) از شما دعوت می کند تا خبرها، عکس ها و ویدئوهایتان را از طریق این سرویس با هزاران مخاطب این رسانه مردمی به اشتراک بگذارید.

شما می توانید تصاویر و سوژه های خود را از طریق کانال های ارتباطی به ما ارسال کنید و ما آن را به نام خودتان در پایگاه اینترنتی اهر خبر (اهر نیوز) و کانال تلگرام منتشر کنیم.

اگر در حال حاضر رویدادی در اطراف شما در حال وقوع است، به وسیله موبایل، تبلت و دوربین خود آن را ثبت کنید و برای ما بفرستید.

گرچه ثبت خود خبر مهمتر از کیفیت دوربین شما است، اما چه بهتر که فیلم و عکسی بگیرید که قابل استفاده و نشر هم باشد. کافی است تنظیمات دوربین موبایل خود را روی کیفیت بالا بگذارید و گوشی خود را به صورت افقی بگیرید.

فراموش نکنید که هنگام  فیلم برداری و ارسال فایل اطلاعات لازم از قبیل محل، زمان و توضیحات کامل را روی فیلم توضیح بفرمایید.

لطفا در صورت امکان، شماره تلفن خود را نیز اعلام کنید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس بگیریم.

اگر نمی خواهید که نام شما آورده شود لطفا ما را هنگام ارسال فایلتان، در جریان بگذارید.

همکاران ما در تحریریه تلاش خود را می کنند در صورت استفاده مواد ارسالی، شما را از نحوه استفاده از آن مطلع سازند.

به خاطر داشته باشید که هنگام گرفتن عکس یا فیلم، قانونی را نیز زیر پا نگذارید.

برای ارسال تصاویر (فیلم و عکس) و سوژه های خبری کافی است به یکی از دو روش زیر عمل کنید:

۱- شماره تلفن ۰۹۹۰۴۰۰۹۰۴۴ را در گوشی موبایل خود ذخیره کنید و فقط از طریق نرم افزار تلگرام، فایلها و مطالب مورد نظر را برای ما ارسال نمایید.

۲- از طریق آی دی @AharNewsAdmin در تلگرام، فایلها و مطالب مورد نظر را برای ما ارسال نمایید.

برای ورود به صفحه شهروند خبرنگار کلیک کنید

شایان ذکر است برای دریافت اخبار ما و عضویت در کانال تلگرامی اهر خبر (اهر نیوز) کافی است روی لینک زیر کلیک کرده و سپس داخل کانال روی Join کلیک کنید:

https://t.me/AharNews