به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، مرتضی آبدار در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی تبریز با اعلام این مطلب افزود: هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی روز دوشنبه ۲۰ تیر در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تبریز آغاز به کار خواهد کرد و تا روز شنبه ۲۴ تیر برای بازدید عموم مردم دایر خواهد بود.

وی گفت: این نمایشگاه با حضور ۲۱۱ شرکت کننده با حضور ۲۹ استان و ۱۲ شهرستان استان در مجموع ۱۷۲ غرفه در سالن امیر کبیر نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.

آبدار بیان کرد: هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در ۷۵ رشته صنایع دستی از جمله ورنی، معرق، منبت، نقاشی روی سفال و حکاکی روی فلز و سنگ، میناکاری، دواتگری و …. با حضور هنرمندان و صنعتگران کشور و استان برپا خواهد شد.

وی اظهار کرد: این نمایشگاه علاوه بر فراهم آوردن زمینه رونق و ترویج صنایع دستی می تواند ظرفیتی برای معرفی تبریز ۲۰۱۸ برای میهمانان و حاضرین در این نمایشگاه باشد از اینرو باید در بازه زمانی برگزاری نمایشگاه حداکثر استفاده از این ظرفیت برد.

گفتنی است هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تبریز از ۲۰ تیر تا ۲۴ تیر ، از ساعت ۱۶ الی۲۲، در سالن امیر کبیر در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.