به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، علیار راستگو در جلسه شورای اداری شهرستان اهر بر ضرورت حل مشکلات مردم و پرهیز از هرگونه کاغذ بازی های بی مورد در ادارات تاکید کرد و گفت: همه ادارات وظیفه دارند در راستای تسریع در امور اداری و مراجعات مردمی برنامه ریزی کرده و زمینه رضایت مندی مردم را فراهم کنند.

وی زمینه سازی برای نارضایتی مردم و بدبین کردن آنان به نظام و انقلاب را از مهم ترین برنامه های دشمنان ذکر کرد و افزود: همه ما در این خصوص وظیفه داریم گام های عملی برای حل مشکلات مردم و  خدمت به ولی نعمتان انقلاب برداریم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی تغییرات در قوه قضائیه و اراده جدی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی را یک گام رو به جلو در مباره با فساد برشمرد و اظهار کرد: امیدواریم مجلس نیز در این خصوص قوه قضائیه را در رسیدن به این هدف یاری کنند تا ریشه این گونه سوء استفاده ها در جامعه خشکانده شود.

راستگو همچنین انتخابات پیش رو را یک انتخابات سرنوشت ساز برای کشورمان برشمرد و گفت: هر وقت ملت ایران با حضور حماسی خود در صحنه های مختلف اعم از انتخابات و سایر زمینه ها پرشور به میدان آمده، دشمنان و در رأس آن استکبار جهانی را به عقب نشینی و اداشته اند.

وی در خصوص بخشداری بخش تازه تأسیس فندقلو با مرکزیت روستای تازه کند قشلاق گفت: ایجاد بخش جدید در راستای رونق اقتصادی و کمک به توسعه شهرستان اهر امری مهم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی در پایان خواستار همکاری و همراهی تمامی ادارات در خصوص تقویت این بخشداری و خدمت به روستائیان منطقه شد و گفت: با دستور استاندار آذربایجان‌ شرقی در تلاش هستیم امکانات لازم برای بخشداری جدید را فراهم کنیم تا بخشداری با قدرت در پی حل مشکلات روستائیان و اهالی منطقه باشد.