به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، محمد وحدتی هلان طی گفت و گو با خبرنگاران در تشریح جلسه اخیر مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با اعلام اینکه تعیین تکلیف گزینه استانداری آذربایجان شرقی در دستور کار مجمع قرار داشت، گفت: نمایندگان استان سعی دارند در صورتی قانون اجازه دهد مجید خدابخش در استانداری آذربایجان شرقی بماند ولی اگر قانون اجازه نداد به احتمال قوی حمید چیت چیان گزینه اصلی استانداری مطرح خواهد شد.

وی افزود: تاکنون وزارت کشور برای تعیین گزینه جدید استانداری آذربایجان شرقی بعد از آقای خدابخش با چیت چیان صحبت هایی داشته است که وزارت کشور پس از عدم ماندن خدابخش، چیت چیان را به مجمع معرفی می کند تا در این زمینه مذاکراتی انجام گیرد.

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی ادامه داد: موضوع دوم این جلسه تصمیم گیری در خصوص انتخاب مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای استان بود که نمایندگان استان بر انتخاب اروجعلی علیزاده به عنوان مدیرکل راهداری و حمل و نقل عمومی آذربایجان شرقی اجماع نظر داشتند.

وحدتی، محور سوم نشست مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی را بررسی وضعیت مجتمع فرهنگی، علمی و تاریخی ربع رشیدی عنوان کرد و گفت: متأسفانه عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی، علمی و تاریخی ربع رشیدی راکد مانده که قرار است برای پیگیری وضعیت موجود یکی از نمایندگان به عنوان نماینده مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در هیئت امنای مجتمع فرهنگی، علمی و تاریخی ربع رشیدی معرفی شود.

وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: در تلاشی هستیم تا با فعال‌ سازی این مجتمع از ظرفیت‌ های علمی و فرهنگی آن بهره‌ مند شویم.