به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، دکتر نادر اسدی در کمیته اقتصاد دانش بنیان و مرکز رشد شهرستان اهر گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی از طرح ها و ایده های دانشجویان، اساتید و فارغ التحصیلان خلاق و پژوهشگر حمایت می کنیم.

وی گفت: در صورتی که طرح های پیشنهادی دارای توجیه اقتصادی باشد، این دانشگاه آمادگی دارد در تجاری سازی و تولید انبوه با این افراد مشارکت نموده و از تسهیلات پیش بینی شده در این دانشگاه بهره مند شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اهر: افزود: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به عنوان یکی از واحدهای دانشگاهی پیشرو در این امر مرکز رشد و واحدهای فناور هم اکنون این مرکز در محل دانشگاه فعال می باشد.

این مقام مسئول افزود: در راستای توسعه منطقه، امکانات و فضاهای مازاد دانشگاه آزاد اسلامی که قابلیت تبدیل به کاربری گردشگری، خدماتی و مجتمع های اقامتی دارند، این دانشگاه آمادگی دارد با سرمایه گذاران دراین حوزه برای تقویت و توسعه خدمات گردشگری منطقه مشارکت نمایند.

دکتر اسدی در پایان سخنان خود گفت: اقتصاد فرهنگی نیز در این شهرستان مورد غفلت قرار گرفته و اگر برنامه ریزی مناسب در این خصوص صورت گیرد، قطعاً در این حوزه شاهد درآمد پایدار و فراهم شدن زمینه اشتغال خواهیم بود.