به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، همایش فن آوری های نوین در بخش کشاورزی با حضور امام جمعه، بخشدار مرکزی، رئیس اداره جهاد کشاورزی و باغداران شهرستان اهر به همت شرکت دانش بنیان فن آور سپهر پارمیس در سالن میرزاجعفر قراجه داغی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اهر برگزار شد.

مدیرعامل شرکت سپهر پارمیس در استان آذربایجان‌ شرقی در این همایش گفت: این شرکت از بزرگ ترین تولید کننده کودهای ریز مغذی در ایران می باشد که در راستای خودکفائی کشور و بر طرف کردن تحریم ها و جلوگیری از خروج ارز اقدام به تولید محصولاتی منحصر به فرد با فرمولاسیون اختصاصی کرده است.

مهندس محمد اسمی افزود: همچنین این شرکت به دلیل استفاده از فناوری های نوین در تولید کودهای ریزمغذی در بخش کشاورزی موفق به اخذ نشان بهره وری ملی در بین شرکتهای تولیدی و بازرگانی شده است.

وی گفت: با توجه به اینکه شهرستان اهر یکی از قطب‌ های کشاورزی در شمالغرب کشور می‌ باشد بر آن شدیم نقش فن‌ آوری نانو در توسعه و رونق کشاورزی و ارتقاء کیفیت محصولات باغی و زراعی را با معرفی محصولات شرکت دانش‌ بنیان فن آور سپهر پارمیس آغاز کنیم تا بتوانیم سهمی در توسعه و ارتقای کشاورزی داشته باشیم.

مهندس اسمی یاد آور شد: عملکرد عالی برای انواع محصولات زراعی و باغی از جهت کمیت و کیفیت با هزینه‌ ای منطقی و بدون اثرات سوء ناشی از مصرف کودهای شیمیایی و مصرف آسان از طریق محلول‌ پاشی، غرقابی و چالکود از مهم‌ترین خصوصیات نانوکودهای تولیدی این شرکت است.

مدیرعامل شرکت سپهر پارمیس در استان در پایان نیز با اعلام این که شرکت فن‌ آور سپهر پارمیس در خدمت توسعه صنعت کشاورزی و برطرف کردن تمامی نیاز های کشاورزان است، گفت: این شرکت آمادگی دارد بر اساس آنالیز آب و خاک ارائه شده توسط کشاورزان و یاغداران، برنامه تغذیه کامل نانو کود مورد نیاز آنها را تهیه نماید.

در پایان این همایش از کشاورزان نمونه شهرستان اهر و کارشناسان برتر با اهدا لوح سپاس قدردانی شد.

آدرس دفتر مرکزی در استان آذربایجان شرقی: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از میدان فجر، به طرف چهارراه شریعتی، جنب بانک صادرات، مجتمع نانو، طیقه ۴ ، واحد ۴۰۵

تلفن های تماس: ۳۵۵۱۳۴۸۲-۰۴۱، ۳۵۵۱۴۷۶۴-۰۴۱ و ۰۹۱۴۳۱۷۲۷۴۳

آدرس دفتر شهرستان اهر: بلوار جمهوری اسلامی، جنب پمپ بنزین

تلفن تماس: ۰۹۱۴۴۱۱۳۱۸۹ و ۰۹۱۴۶۴۳۱۵۲۵ (مهندس محمد اقدم)

عزیزان علاقمند به دریافت نمایندگی فروش برای شهرستان های استان میتوانند با شماره تلفن ۰۹۱۴۳۱۷۲۷۴۳ تماس حاصل فرمایند.