به گزارش اهر خبر (اهر نیوز)، علیرضا بایرام زاده ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای ارائه خدمات ایمن و بهداشتی به گردشگران و مراجعان واحدهای پذیرایی استان و با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اکیپ نظارتی بر عملکرد واحدهای پذیرایی به‌صورت مستمر در حال ارزیابی نحوه ارائه خدمات و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این واحدها هستند.

وی به انجام بازدید از واحدهای پذیرایی محور تبریز-سردرود اشاره کرد و گفت: محور تبریز-سردرود از پرترددترین جاده‌های استان به شمار می‌رود و با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، گروه‌های نظارتی به صورت مستمر بر فعالیت واحدهای پذیرایی نظارت می‌کنند که در بازدید امروز نیز عملکرد آن‌ها به‌صورت دقیق مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود: به دنبال نظارت‌های انجام‌شده در مسیر تبریز – سردرود برای چند واحد پذیرایی در این مسیر به علت رعایت نکردن کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی تذکر کتبی صادر شده است.

بایرام‌زاده تاکید کرد: با توجه به لزوم رعایت همه‌جانبه اصول بهداشتی در تمامی واحدهای گردشگری اعم از مراکز اقامتی، مجتمع‌ها و تأسیسات گردشگری، لازم است تا فعالان تمامی حوزه‌ها گردشگری همکاری لازم را داشته باشند.

منبع: برنا